Bilgisayar ile Batak

Batak Oyna, arkadaş toplantılarının en eğlenceli ve vazgeçilmez oyunudur. Oyun dört kişi ile oynanır. Bilgisayar batak odamızda rakip aramanıza gerek kalmaz. Çünkü sitemizde oyuncular hazırdır. Sitemize giriş yaparak hızlıca oyuna başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken batakoyna.net adresini tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Bilgisayar ile Batak oyunu dört kişi ile ihale şeklinde oynanır. Elinizde ki kartlardan hangisi çoksa ona göre ihale belirlersiniz. Eliniz hiç el almıyorsa pas dersiniz, ama el alırsanız batarsınız. Sitemizde batak oyna ile kağıtlar oyunculara otomatik dağıtılır. Ancak hangi kartı yere atacağınıza siz karar verirsiniz. Bilgisayara karşı batak oyna sitemizde batak oyunun her çeşidini oynamak mümkündür. Batak oyununda her zaman yere atılan kağıttan daha büyük bir kağıt atmak gerekir. Küçük kağıt atamazsınız, sistem buna izin vermez.

bilgisayar ile batak oyna

Bilgisayara Karşı Batak

Bilgisayara Karşı Batak, üç kişi ile oynanır. Fazla olan dört kağıt kapalı şekilde yere konur. İhaleyi belirleyen kişi elindeki işe yaramayan dört kağıdı yere gömer ve yerdeki dört kağıdı alır. Batakoyna.net sitemizdeki batak oyna odalarına giriş yapıp rahatlıkla gömmeli batak oynayarak zevkli bir zaman geçirebilirsiniz. Gömmeli batak ile yerden koz çekmeye çalışılır. Bolu batak odamızda tüm oyunlar ücretsizdir.

Bilgisayarda Batak

Bilgisayarda Batak, batak çeşitleri içinde en eğlenceli olanıdır. Sitemizin bolu batak odasında eşli batak oynarken sohbet imkanı da bulabilirsiniz. Eşli batakta ihale iki kişinin elindeki toplam kartlar baz alınarak belirlendiği için yediden başlar. Batak oyna ile eşinizin eli doğrultusunda koz belirleyebilirsiniz. İkinizin aldığı sayı doğrultusunda puan alırsınız. Koz maça olarak bilinen ihalesiz batak türünde ise koz sürekli maçadır. Elinizde ki maça sayısı ne kadar ihale alacağınızı belirler. Batak oyunu tekli olarak oynanabildiği gibi eşli olarak da oynanır. Sitemizde batak oyununun her türü için farklı oyun odaları vardır. Sitemize girip davet bekleyebilir veya masa açarak arkadaşlarınızı siz davet edebilirsiniz.


Son Eklenenler