Gömmeli Batak

Gömmeli Batak, Batak iskambil oyunları içinde en çok oynanan oyundur. Heyecanlı ve eğlenceli bir oyundur. Gömmeli oynanırsa daha keyifli olur. Artık her şeyin internet ortamına taşınması ile birlikte iskambil oyunları da sanal ortama taşınmıştır. Oyunculara konforlu oyun zevki sunan sitemiz bazı kurallar doğrultusunda hizmet verir. Sitemizin kuralları her oyuncuya bilgi amaçlı sunulur. Batak oyununu sanal ortamda oynamak daha güzel ve eğlencelidir. Gömmeli Batak oynarken rakip bulmak için zorlanmazsınız. Sitemize girerek hemen oyuna başlamak mümkündür. Sitemize her ilden giriş yaparak oyunun zevkine varabilirsiniz. Batak indir ile mobil telefonlara indirerek hemen oyuna dahil olabilirsiniz.

gömmeli batak

Gömmeli Batak Oyna

Gömmeli Batak Oyna İhaleyi herkes kendi eline göre sırayla belirler. Kağıtlar sağdan dağıtıldıysa eli soldaki kişi belirler ve sırayla devam eder. Sitemizde ihale belirleme sırası kimdeyse o kişinin butonu aktif olur. Eliniz kaç alacaksa o sayıyı sisteme yazar ve başla dersiniz. Herkes eli kaç alacaksa yazar ve ilk kağıt atışıyla oyun başlar. Batak oynama seviyenize göre oda seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Gömmeli Batak Oyunu

Gömmeli Batak Oyunu, Batak oyunu için mutlaka sırası gelen kişi kozu belirler. Koz belirlendikten sonra elinizin kaç alacağı belirlersiniz. Oyun sırasında sitemizde sohbet etmek serbesttir. Ama el hakkında bilgi vermek yasaktır. Yere atılan kağıdı büyültmek zorundasınız. Elim 2 alır deyip 3 alırsanız batarsınız. Tam sayıyı tutturmanız gerekir. Sitemize üye olarak üyelerin yararlandığı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Batak indir ile hemen gömmeli batak oyununa dahil olmak mümkündür.

Gömmeli Batak Oyunları

Gömmeli Batak Oyunları Batağın en eğlenceli kısmı koz belirlemedir. Elinizde hangi desteden fazla kağıt varsa kozu ona göre belirleyin. Koz belirlerken as, papaz gibi büyük kartların sizde olmasına dikkat edin. Bir destede toplamda 13 kağıt vardır. Elinizde toplamda 4 büyük koz varsa 4 garanti bir rakamdır. Sitemizde her yaş grubuna ait oyuncu vardır.

Kozu Nasıl Belirleyebilirim?
Sitemizin kuralları gereği en az 18 yaşında olmanız gerekir. Batak oyunumuzu batak indir ile bilgisayar ve cep telefonuna indirebilirsiniz. Sitemizde batak masası açabilir ve sistemde aktif olan kişileri masanıza davet edebilirsiniz. Masa sahibi istediği kişiyi masaya alır ve masadan atabilir.


Son Eklenenler