Myjest Batak

Myjest Batak, Ülkemizde gerek gerçek hayatta gerekse online oyun sitelerinde en çok tercih edilen oyunlardan birisi de Myjest batak oyunudur. İskambil kağıtları ile oynanan batak oyunu ihaleli ve ihalesiz batak olmak üzere ikiye ayrılır. Batak oyunu en fazla dört kişi ile oynanan bir oyundur. Sitemiz batak oyunu oynanan bir site olarak hizmet verir. Sitemizdeki oyun odalarında dilediğiniz masaları seçerek oyunu başlatabilirsiniz. Hangi Myjest Batak oyununu oynamak isterseniz kartlar ona göre dağıtılır.

myjest batak

Myjest Batak Oyna

Myjest Batak Oyna, İhaleli batak oynayacaksanız eşiniz sitemiz tarafından otomatik olarak belirlenir. İhalesiz batak oyunu da koz hep maça kartıdır. Dağıtılan kartlara ve elinizde bulunan maça yani koz sayısına göre kaç el oynayacağınız belirlenir. Sitemiz Myjest Batak oynarken masadaki diğer oyuncularla sohbet etme fırsatı tanır. Ancak sohbet sırasında eliniz hakkında konuşmak yasaktır. Bunun yanında uygunsuz içerikli sohbet eden oyuncular site tarafından engellenir. Sitemizde ücretsiz olarak oynanan batak hakkında oyuna başlamadan önce bilgilendirme yapılır.

Myjest Batak Oyunu

Myjest Batak Oyunu, Oyuna başlamak için önce kartlar her oyuncuya eşit olarak dağıtılır. İhaleli Myjest Batak da koz belirme işi eli alan oyuncu ve eşindedir. Myjest Batak oyunu yere atılan kartın bir yükseğini atarak eli kazanma esasına dayanır. Örneğin yerde sinek 5 varsa sinek 6 kartını atarak eli alabilirsiniz. Eğer sinek kartınız yoksa koz atarak oyunu alabilirsiniz. Bunun yanında el sizde ise koz çekerek kozları toplamak ise diğer bir oyun stratejisidir. Sitemizde oyun kuralları oyun öncesinde belirlenir.

Myjest Batak Oyunları

Myjest Batak Oyunları, Batak oyununda koz kağıdı elinizdeki kartlar göre belirlenir. Hangi kart çoksa ona göre koz belirlersiniz. Ancak ihaleli batak da eşinizin elindeki kartlarda koz belirlemede kullanılır. Batak oyununun en önemli kartıdır. Sitemizde eşli ve eşsiz olarak Myjest Batak oyunu oynanır. Oyuna tüm oyuncular geldiğinde başla butonuna basarak başlanır. Kağıtlar bilgisayar tarafından otomatik olarak dağıtılır.

Myjest Batak oyununda puanlamayı oyun öncesinde alınan el belirler. Oyuncu eline göre kaç sayı alacağını belirler ve belirlediği sayıyı almak zorundadır. Belirlediği sayıyı almayan oyuncu batar. Genellikle 13 el oynanan oyunda tüm ellerin puanları otomatik olarak toplanır ve birinci belirlenir.


myjest batak oynamak istiyorum

Meltem güneş - 19 Nisan 2020
Son Eklenenler